0553 875 96 93

ALİAĞA ORKESTRA GRUBU olarak deneyimli müzisyen kadromuz ile hizmetinizdeyiz. DÜĞÜN, NİŞAN, KINA, SÜNNET vb. tüm etkinliklerinizde yanınızda olmaktan onur duyarız. 

Düğün alanının aydınlatması tamamen grubumuza aittir. HD kamera çekimi ile düğününüzün her anını kayıt altına alıyoruz. Coşkulu bir düğün istiyorsanız kürtçe orkestra grubumuzu hemen arayabilirsiniz.

Güleryüzlü müzisyen kadromuz ile düğün içersinde istediğiniz istek parçalarınız tarafımızca not alınır ve uygulanır.. ALİAĞA bölgesinde 10 yılı aşkın süredir Kürtçe Saz Ekibi hizmetini vererek sizlerin düğün ve organizasyonlarınızı kutlayarak eğlenmenizi sağlamaktayız. ALİAĞA bölgesinde vermiş olduğumuz Kürtçe Saz Ekibi hizmetini kusursuz bir şekilde sunarak %100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda hiç durmaksızın sizlerle ilerlemekteyiz. Kürtçe Saz Ekibi mükemmel kılmak için burdayız ! Tekrarı olmayan günler vardır , hatasız ve eksiksiz bir şekilde planlanması gerekir. KOMA DİYAR MÜZİK  olarak Kürtçe Saz Ekibi müzikal zevklere sahip konuklarınızı ağırlayacağınız davetlerinizde , geniş Kürtçe repertuarımız ve hizmet yelpazemizle her kesime hitap edebilmekte, sahne dinamizmimiz ile ortamı ısıtıp, sıfır hata politikamız ile aksaklıkların önüne geçerek sonuçta hem size hemde konuklarınıza unutulmaz bir müzik organizasyonu sunmaktayız..

SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM...

WeCreativez WhatsApp Support
Bilgi almak için buradan yazınız.