0553 875 96 93

Diyar Müzik Kürtçe Müzik Grubu


Koma Diyar Müzik Grubu 2010 yılında Süleyman KARAALP tarafından kurulmuştur. 

Düğünlerin, şölenlerin ve özel günlerin daha heyecanlı olmasını sağlayan en önemli öğe kuşkusuz yöresel müziklerdir. Kürtçe Orkestra da düğünlerinizin daha görkemli ve akılda kalmasını sağlamak amacıyla hizmet sunmaktadır.

Öte yandan çocuklarınızın sünnet düğünlerinin de bir şenlik havasında geçmesi için kürtçe orkestra ekibi her zaman yanınızda olmaktadır. Kürtçe düğün ekibi sayesinde gönlünüzü ve ruhunuzu kendi öz topraklarınıza taşıyacaksınız.


Bize Ulaşın Ara: 0553 875 96 93

Diyar Müzik Ekibi

Kürtçe orkestrası ile hizmetinizde...


Kürtçe müzik ekibi ile kendi geleneksel şarkı ve türkülerinizle düğününüzü gerçekleştirmeniz mümkündür. En anlamlı gününüzde herkesin gönülleriyle eğlendiği bir atmosferin oluşması için çalışmaktayız. İzmir orkestra olarak, Konuklarınızın düğünün başından sonuna kadar kol kola halayda olduğunu görmek sizleri de mutlu edecektir.

Ege’de düğün yapmanız sizi kendi geleneklerinizden koparmaz! Düğünleriniz  bizimle coşsun ister kürtçe ister türkçe parçalarımız ile renklendirelim. Düğününün elektro bağlama, davul gibi yöresel bir çalgı aleti ile şenlenmesini kim istemez ki? Hareketli kürtçe müziklerle düğününüzü zihinlere kazımak sizlerin elinde! İzmir orkestra ekibi hizmetinizde.

Diyar Müzik Ekibi bütün özel günlerinizde yanınızdadır...

WeCreativez WhatsApp Support
Bilgi almak için buradan yazınız.