0553 875 96 93

Ödemiş ilçesine hizmet veren KOMA DİYAR KÜRTÇE ORKESTRA GRUBU muz  tüm planladığınız düğün, nişan, kına gecesi, sünnet gibi tüm etkinliklerinizde herzaman yanınızda.

Doğu düğünü denince ilk akla biz geliriz. Profesyonel müzisyen kadromuz sizler için en güzel müzik repertuarlarını sizin istekleriniz doğrultusunda sıralar. 

Halay bizim işimiz halayları canlı performans ile sergilemekteyiz leptop orkestracılığı kesinlikle yapmıyoruz ve onaylamıyoruz. ÖDEMEİŞ bölgesinde 10 yılı aşkın süredir Kürtçe Saz Ekibi hizmetini vererek sizlerin düğün ve organizasyonlarınızı kutlayarak eğlenmenizi sağlamaktayız. ÖDEMİŞ  bölgesinde vermiş olduğumuz Kürtçe Saz Ekibi hizmetini kusursuz bir şekilde sunarak %100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda hiç durmaksızın sizlerle ilerlemekteyiz. Kürtçe Saz Ekibi mükemmel kılmak için burdayız ! Tekrarı olmayan günler vardır , hatasız ve eksiksiz bir şekilde planlanması gerekir. KOMA DİYAR MÜZİK  olarak Kürtçe Saz Ekibi müzikal zevklere sahip konuklarınızı ağırlayacağınız davetlerinizde , geniş Kürtçe repertuarımız ve hizmet yelpazemizle her kesime hitap edebilmekte, sahne dinamizmimiz ile ortamı ısıtıp, sıfır hata politikamız ile aksaklıkların önüne geçerek sonuçta hem size hemde konuklarınıza unutulmaz bir müzik organizasyonu sunmaktayız..

İLETİŞİM NUMARAMIZ: 0553 875 96 93

SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

DOĞU DÜĞÜNLERİNİN VAZGEÇİLMEZİ HALAYLARLA SİZLERİ COŞTURMAYA HAZIRIZ

YA SİZLER ?

WeCreativez WhatsApp Support
Bilgi almak için buradan yazınız.